Система Orphus

Самореалізація особистості вчителя й учня в навчальній діяльності як умова розвитку професійної діяльності педагога

15 листопада на базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 імені Івана Андрійовича Зубковського відбулося засідання методичного об’єднання вчителів хімії  «Самореалізація особистості вчителя й учня в навчальній діяльності як умова розвитку професійної діяльності педагога».

 

Учасники заходу ознайомилися з такими питаннями: «Акмеологічні аспекти розвитку особистості вчителя та учня в сучасних умовах» та «Самоаналіз і самооцінка в професійній діяльності вчителя». Дюдюк Лариса Іванівна, вчитель хімії НВК (ДНЗ-ЗНЗ) «Гелікон», звернула увагу присутніх на підручники та зошити з хімії авторів Ярошенко О.Г. та Григоровича О.В., презентувала компетентнісні задачі, запропоновані авторами. Крім того, Лариса Іванівна наголосила на необхідності  залучення учнів до гри «Геліантус», завдання якої наближають школярів до PISA та ЗНО.

 Методист відділу освіти Миргородської міської ради Василенко А.М. розглянула питання МО «Психологічні прийоми створення сприятливого клімату на уроках», продемонструвала вправи для зняття психологічного напруження та підняття життєвого тонусу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Василенко А.М.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.