Система Orphus

У Миргородському НВК «Гелікон» відбувся (не)семінар для заступників директорів з навчальної роботи

«Тільки наш вибір здатен показати, що ми не обмежені лише нашими здібностями» (Джоан Кетлін Роулінг).

Під таким девізом у Миргородському НВК (днз-знз) «Гелікон» відбувся (не)семінар для заступників директорів з навчальної  роботи. «Курси за вибором як засіб створення акмеологічного середовища» - таку тему обрали організатори заходу. У ході (не)семінару, проведеного у формі edCamp, присутні розглянули цілий ряд важливих питань: яку функцію виконують курси за вибором, що викладаються у навчальних закладах міста; чи мають можливості школи для створення допрофільного навчання; чи розвивають навчальні програми необхідні компетенції у сьогоднішніх школярів для завтрашнього дорослого життя; як навчити учнів критично та логічно мислити; знати свої права, бути відповідальними громадянами. 

 

Заступники директорів з навчальної роботи мали можливість попрацювати з експертками на паралельних сесіях: «Філософування з теми  «Дружба»»  (курс «Філософія для дітей») - Марина Яненко, учитель  початкових класів НВК (днз-знз) «Гелікон»; «Круги Ейлера»  (курс «Логіка») - Валентина Синельник, учитель початкових класів НВК (днз-знз) «Гелікон»; «Методичне забезпечення та дидактичні матеріали для курсів за вибором з ОДГ/ОПЛ» (Із  досвіду роботи) - Дар’я Полтавська — директор НВК (днз-знз) «Гелікон», учитель історії та правознавства; «Методика P4C  та 7 звичок на заняттях курсу «Мистецтво спілкування»» (Із досвіду впровадження) - Людмила Кошельнікова —  заступник директора НВК (днз-знз) «Гелікон», учитель української мови та літератури.

На завершення, заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Кошельнікова поділилася своєю історією успіху, познайомила  присутніх з можливостями росту та розвитку на педагогічній ниві, надихнула на пошуки нових методів навчання, навіяла ідеї для розуміння та тлумачення світу, що оточує нас.

 Бажаю, щоб адміністрація кожного закладу освіти нашого міста навчаючись сама,  спонукала до навчання і свої колективи. Адже тільки у тісній співпраці всього педагогічного колективу можливо побудувати Нову Українську Школу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Невєрова Ю.В.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.