Система Orphus

Використання загадок для формування різних типів мислення у дітей

19 жовтня 2017 року на базі Кобеляцького районного методичного кабінету проведено тренінг «Використання загадок для формування різних типів мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» для вчителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів за участю Токаренко Н.М., методиста кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

 

У ході зустрічі Надія Миколаївна розкрила значення загадки у розвитку мислення, творчої уяви дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;ознайомила учасників тренінгу з моделями конструювання тексту загадки; технологією роботи із загадкою.

Під час практичної частини заняття педагоги вчилися складати «кольорові загадки»,загадки за моделями (ознака, дія, різницеве порівняння, системний оператор), вправлялися у складанні загадок різними способами з використанням метафор.

По завершенню тренінгу учасники отримали методичні рекомендації в електронному вигляді щодо використання розглянутих матеріалів у своїй педагогічній роботі.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): Колкова С. А.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.