Система Orphus

Патріотичне виховання молоді на уроках предмета «Захист Вітчизни» та позакласних заходах

19 жовтня 2017 року на базі Кобеляцької ЗОШ  I-III  ступенів  №2  ім. О.Гончара  районним методичним кабінетом проведено семінар для учителів предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Виховання громадянина-патріота через інноваційні форми роботи на уроках предмета «Захист Вітчизни» та позакласних заходах».

 

Завідуюча райметодкабінету А.Н.Мужайло привітала учасників заходу та наголосила на змінах у підходах як до формування системи виховання в цілому, так і до її складової – національно-патріотичного виховання, необхідності впровадження ефективних технологій патріотичного виховання школярів.

Директор школи С.В.Ніколенко презентуваланавчальний заклад  та кафедру вчителів предмета «Захист Вітчизни», розкрила основні напрямки їх діяльності.    

Учасники семінару ознайомились з упровадженням у навчальному закладі Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кобеляцькому районі на 2016-2020 роки  (Чуніхіна Н.В., заступник директора з виховної роботи), з виконанням Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Кобеляцького району на 2016-2020 роки (Жорняк І.О., методист райметодкабінету), відвідали урок на тему: «Дії солдата в бою під час наступальних дій та оборони» (Пономаренко В.В., учитель предмета «Захист Вітчизни»), заняття військово-патріотичного гуртка «Патріот» (Пономаренко В.В., керівник гуртка), фрагмент інтегрованого уроку на тему: «Укуси отруйних змій. Симптоми отруєння від укусу змій. Домедична допомога» (Пашко Ж.М., учитель предмета «Захист Вітчизни») та стали активними учасниками позакласного заходу «Майстер-клас «Квест «Козацькому роду - нема переводу».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): І.О.Жорняк

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.