Система Orphus

«Президентський клуб» у дії

Наш час потребує лідерів нової формації - людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам ХХІ століття.

 На виконання міської "Програми розвитку молодіжної політики в м. Горішні Плавні на період до 2019 року" продовжено в новому форматі спільний проект відділу освіти та виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області "Президентський клуб".

19 жовтня 2017 року в ЦД та ЮТ відбулося перше засідання лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх, вищих та позашкільних навчальних  закладів міста.

 

У засіданні взяли участь методист ММК О.В.Роман, начальник відділу у справах сім'ї  та молоді Т.В.Оробченко, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї  та молоді Т.С.Качанова, спеціаліст відділу у справах сім'ї  та молоді Н.О.Виноградов, 24 представники учнівського самоврядування та їхні координатори, заступники директорів з виховної роботи, педагогічні працівники ЦД та ЮТ.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор ЦД Та ЮТ Н.А. Сакун, яка зазначила, що участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві.

Методист ММК О.В.Роман акцентувала увагу на тому, що метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховання в них кращих рис громадянина України, вміння робити життя учнів насиченим і цікавим. Ольга Володимирівна побажала всім присутнім плідної праці та  наголосила:"Тещо ми зібрались разом, – це лише початок; те, що ми продовжуємо залишатися разом, – це вже досягнення; те, що ми разом працюємо, - це справжній успіх!"

Начальник відділу у справах сім'ї  та молоді Т.В.Оробченко зауважила, що можна бути активним творцем свого життя, а можна пливти за течією чужих планів і дій. Кожний має право робити власний вибір. Тетяна Володимирівна порадила лідерам спробувати переконатись у власних можливостях, спроможності організувати власне дозвілля, показати громадськості, якою є молодь нашого чудового міста.

Координатор проекту, заступник директора з НВР ЦД та ЮТ Н.М.Ляховенко зазначила, що бути лідером – важливе вміння, яке може суттєво полегшити життя своєму власникові, а вже на керівних позиціях без цієї якості і зовсім не обійтися. Наталія Миколаївна провела анкетування, тестування  представників учнівського самоврядування на визначення лідерських якостей, яке, можливо, допомогло учасникам форуму з виявленням фронту майбутньої роботи.

Незабутні враження залишилися у присутніх від заняття з елементами тренінгу, яке провела завідувач відділу методичного Л.Л.Ніколаєва.

«Ми різні – ми рівні – ми разом!» Саметакого висновку дійшли лідери нашого міста. У підсумку зустрічі слова підтримки, розуміння, вдячності та побажань лунали з уст присутніх. Свої враження, які лідери отрималивід спілкування з однолітками, залишилина "Дошці побажань".

Гарний настрій, привітна атмосфера,жарти та сміх свідчили про те, що організатори заходу досягли поставленої мети.

Ми впевнені, що спільний проект відділу освіти та виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області "Президентський клуб" стане вдалим стартом активізації діяльності лідерів учнівського самоврядування.Кожен з нас докладе максимум зусиль для забезпечення змістовного, цікавого життя молоді міста, їх культурного, інтелектуального і духовного розвитку!

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): О.В.Роман

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.