Система Orphus

У закладах освіти м. Гадяча Полтавським ОІППО ім. М.В.Остроградського вивчається досвід роботи з питань інклюзивного навчання

Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського на 2017 рік у закладах освіти м. Гадяча вивчається досвід роботи з питань інклюзивного навчання. 26 вересня 2017 року з метою надання методичної допомоги та консультування педагогічних працівників заклади освіти міста відвідала методист з інклюзивної освіти відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського Калініченко Ірина Олександівна.

 

До роботи з надання методичної та інформаційної допомоги долучилися в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М., завідувач міської ПМПК Шкрьоба С.В.

Працівники Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 ознайомлені з нормативно-правовою та інструктивно-методичною базою, новинками сучасного програмно-методичного забезпечення, досягненнями наукового супроводу діяльності інклюзивних класів, структурою інклюзивного освітнього середовища та іншими організаційно-методичними умовами запровадження інклюзивної освіти у практику роботи ЗНЗ.

Вчителі та асистенти вчителів навчальних закладів міста поставили ряд запитань представникові Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського щодо законодавчого врегулювання умов роботи асистента вчителя, його атестації, фінансування діяльності інклюзивних класів, переліку і форм ведення документації педагогів таких класів та ін., на які отримали відповіді.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку Полтавському ОІППО ім. М.В. Остроградського та особисто методисту з інклюзивної освіти Калініченко І.О. за надану методичну та інформаційну допомогу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.