Система Orphus

Дитяча спільнота Кременчука за мир

20 вересня 2017 року, напередодні Міжнародного дня миру, у рамках Асамблеї дитячого об’єднання «Армія добра» до Кременчуцького навчально-виховного комплексу № 4 завітали гості з Республіки Індонезія. Їх гостинно зустріли представники кременчуцької міської влади на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою. У заході також взяли участь учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

Вихованці ліцею №4 привітали індонезійську делегацію танком Миру: діти танцювали з парасольками, оздобленими голубами та різноманітною символікою країн світу.

Індонезійські гості провели для учнівської спільноти Кременчука майстер-класи з національного танцю, малюнку на тілі, кулінарної майстерності, а також майстер-клас з індонезійської мови. Атмосфері єднання двох народів сприяло і неформальне спілкування. Кременчуцькі школярі із задоволенням вчилися вітатися на індонезійській мові, танцювати індонезійський національний танець «сін-трен» та готувати індонезійський курячий суп та лапшу.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що подібна співпраця між нашими народами є одним із елементів народної демократії. Дуже добре, що діти і дорослі на культурному, побутовому, науковому рівнях обмінюються досвідом, вивчають культуру і звичаї інших народів, завдяки цьому наші країни стають ближчими і зрозумілими одна одній.

Поважні гості були приємно вражені гостинністю, щирістю та прагненню до знань юних жителів Кременчука. Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Пан Юдді Кріснанді подякував кременчужанам за постійну співпрацю.

22 вересня 2017 року на базі ЗОШ №20 з лідерами учнівського самоврядування зустрівся Посол Литовської республіки в Україні Марюс Януконіста представники литовського міста Алітус.

 В ході зустрічі учні презентували свої досягнення у дитячій дипломатії, говорили, що українці пишаються тим, що Литва є помічником української держави на шляху об’єднання з країнами Європейського Союзу. Україна готова до змін і зацікавлена переймати досвід тих країн, які свого часу входили до пострадянського простору, а тепер є повноправними членами ЄС. Завершилась зустріч нагородженням переможців вікторини з історії, географії, культури та економіки Литви.

 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.