Система Orphus

Крокуємо разом до здоров’я із учнями Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинського району

З метою профілактики здорового способу життя, підвищення ролі рухової активності в житті шкільної молоді, з нагоди святкування Дня фізкультури і спорту, в рамках Програми «Разом до здоров’я», а також на виконання  Указу Президента України «Про національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», 14 вересня 2017 року для учнів  Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глобинського району організовано велику спортивно-розважальну програму.

 

Ясного вересневого дня, озброївшись всім необхідним, учні школи з 1 по 11 класи на чолі з класними керівниками вирушили на природу. Погода стояла чудова, місцевість «милувала око». Класи розташувалися недалеко один від одного. Учні «розсипалися» по місцевості в пошуках хмизу. Незабаром голосно шкварчало сало в казанах, а потім там же весело «булькотів» куліш. Учні 5-11 класів готували цю страву самостійно. Учням 1-4 класів допомагали батьки.

Біля страви залишилися чергові. Решта учнів з великим задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях.

Для учнів 1-4 класів спортивні ігри організували класоводи, їм допомагали батьки. Для учнів 5-11 класів – вчителі фізкультури Сабірзянов В.А. та Криворучко Ю.О. Змагалися по категоріям: 5-8 класи, 9-11класи.

Яких тут естафет тільки й не було! Це і біг на швидкість, стрибки на швидкість, командне передавання м’яча та перекачування його між ногами, «каракатиця», «краб», «саджання картоплі», стрибки з м’ячем, у мішках, ходьба на руках, комплексна естафета з перешкодами, а для учнів 9-11 класів – стрільба з пневматичної гвинтівки.

Проведення спільних заходів «школа-батьки-діти» сприяє якнайкращому розвитку суспільно значущої особистості. Участь батьків у житті школи стає більш важливою і більш активною  у закладі, який вирізняється високим рівнем освіти, так як впевненість в отриманні якісної освіти підвищує рівень довіри батьків до навчального закладу, вселяє в їх надію на здійснення їх вимог до освітніх послуг.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): С. А. Калашник

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.