Система Orphus

Про районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

14 вересня 2017 року на базі Великобагачанського відділу освіти, молоді та спорту  відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів з теми: «Робота психологічної служби району в умовах формування Нової української школи».   

У ході засідання  обговорено методичні рекомендації  Міністерства освіти і науки України та Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського про пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби у 2017-2018 навчальному році. Методист РМК Солодовніченко В.Д. акцентувала увагу присутніх на ті державні програми та розпорядження обласної державної адміністрації, у виконанні яких братимуть участь працівники психологічної служби. Розглянуто також  питання  експертизи психологічного та соціологічного інструментарію (фото 1).

Завідувачка районною ПМПК Шалаєнко О.В.  ознайомила присутніх з новою нормативно- правовою базою, що регламентує  організацію навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами при запровадженні  інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році (фото 2).

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): В.Д. Солодовніченко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.