Система Orphus

Семінар вчителів історії міста Кременчука з теми «Голокост в Україні» до міста Дніпро (музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» (єврейський культурно-бізнесовий центр «Менора»)

12.09.2017 р.  на базі музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» (єврейський культурно-бізнесовий центр «Менора» м. Дніпро директор Ігор Щупак) відбувся семінар учителів історії міста Кременчука з проблеми «Голокост в Україні» за участю Ігора Щупака, кандидата історичних наук, директора Українського інституту вивчення Голокосту, директора музею  «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», докторанта Запорізького національного університету, Ірини Піскарьової, керівника освітнього відділу Українського інституту вивчення Голокосту, Дениса  Шаталова, кандидата історичних наук, заступника керівника науково-музейного відділу Українського інституту вивчення Голокосту.

 

Учителі історії отримали потрібну та цікаву для роботи інформацію.

Голокост – це тотальне знищення євреїв Європи в роки нацизму та Другої світової війни тільки за їх національне етнічне походження. Нацистський геноцид щодо єврейства – трагічна і складна сторінка історії ХХ ст., яка  зачепила усе населення Європи, умовно розділивши його на катів, жертв та спостерігачів. Її осмислення та розуміння сприятиме вихованню толерантності, поваги до людської гідності.

З метою виховання соціально зрілого,  працелюбного, відповідального громадянина семінар-практикум «Голокост в Україні» рекомендує:

- розвивати історичну свідомість, критичне осмислення минулого, прогнозування майбутнього, відповідальність за власні дії, сприйняття ідей гуманізму та патріотизму, поєднання національних і загальнолюдських цінностей;

- формувати толерантне, неупереджене ставлення до інших народів, груп та особистостей;

- сприяти інтересу та повазі до історії культури інших народів;

-  розширити знання учнів з історії, показати полі культурність людського суспільства, переплетення долі українців, поляків, євреїв, протистояти поширенню расизму, дискримінації та антисемітизму в молодіжному середовищі.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кременчуцький міський науково-методичний центр
  • Автор (-и): Е.Ю. Левітіна

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.