Система Orphus

День знань у Горішніх Плавнях

Цьогорічний вересневий дзвінок на День знань зібрав шкільні родини міста. За шкільні парти у Горішніх Плавнях сіло 5058 учнів, 202 класи. А перший дзвінок продзвенів для 556 першокласників.
Зі святом школярів міста вітали представники відділу освіти, органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», керівники установ, організацій.


З побажаннями вдалого старту в новому навчальному році до учнівського, педагогічного та батьківського коллективів СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка звернувся ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Віталій Володимирович Зелюк, який побажав педагогам вагомих здобутків на освітянській ниві, дітям – натхнення в освоєнні міцних знань, першокласникам – цікавого захоплюючого навчання.

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.В.О.Нижниченка м.Горішні Плавні - одна з чотирьох шкіл у Полтавській області, які вибороли право здійснювати експеримент Всеукраїнського рівня з пілотування Державного стандарту початкової освіти «Нова українська школа».  

Віталій Володимирович переконався в тому, що в закладі створені належні умови для впровадження нового освітнього стандарту: класні кімнати, в яких будуть навчатися учні пілотних класів, обладнані одномісними партами, стільцями, відкритими шафами для зберігання засобів навчання, меблями для організації освітнього середовища; встановлені магнітні дошки; придбані фліпчарти, індивідуальні кейси, килимки для ранкових зустрічей. З метою інформаційного забезпечення навчального процесу в пілотних класах установлена відповідна комп’ютерна та ксерокопіювальна техніка.

Учителі, які будуть працювати в пілотних класах (Інна Лісаченко та Оксана Манзюк), у липні пройшли навчання на базі  Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, в ході якого ознайомилися з проектом Державного стандарту початкової загальної освіти, модельною навчальною програмою, тематичним та діяльнісним підходами інтеграції; розглянули особливості організації освітнього середовища Нової української школи; розглянули організаційно-методичну структуру планування на місяць, тиждень, день та особливості оцінювання навчальних досягнень учнів. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): С.І.Негода

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.