Система Orphus

Проведено засідання міських методичних об'єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча

29-30 серпня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова проведено засідання міських методичних об'єднань (міських методичних комісій, міських творчих груп) та інструктивно-методичні наради працівників навчальних закладів міста Гадяча.

 

Учасниками вказаних методичних зібрань проаналізовано роботу ММО (ММК, МТГ) за минулий 2016/2017 навчальний рік та визначено перспективи розвитку методичної служби міста у 2017/2018 навчальному році; обговорено та схвалено плани роботи ММО (ММК, МТГ) на прийдешній навчальний рік; розглянуто методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України та Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського щодо викладання навчальних предметів та курсів у 2017/2018 навчальному році; проаналізовано результати зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів у 2017 році, визначено завдання щодо підготовки до проведення міських етапів (турів) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, турнірів і змагань для учнів та педагогічних працівників закладів освіти Гадяча.

Окрім того, значну увагу педагогів міста акцентовано на заходах щодо реалізаціїКонцепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року та І етапу Концепції розвитку методичної служби Полтавської області на 2015-2020 рр.

Методичні зібрання пройшли організовано, за активної участі усіх педагогічних працівників навчальних закладів міста.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку адміністраціям Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова за допомогу в організації заходів.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.