Система Orphus

Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» у Кременчуці

З 22 по 25 серпня 2017р. у м. Кременчуці Полтавської області на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти та професійно – технічного ліцею № 5 були проведені: Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно та телебачення “Веселка” і Всеукраїнський фотоконкурс “Ми – діти України”.

 

Організатори Фестивалю – Міністерство освіти і науки України, Український державний Центр позашкільної освіти, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, департамент освіти міста Кременчука, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти та Дитяча Громадська Організація «Творчий світ дитини».

У фестивалі брали участь представники 10 областей України, шість областей взяли участь у заочному конкурсі. В конкурсній кінопрограмі було представлено на суд журі 86 відеофільмів в різних номінаціях. Юні фотографи представили більше 160 фоторобіт на конкурс і ще 125 на бліц-конкурс. Також учасникам була запропонована тема для зйомки фото та відео бліцу «Репортажне фото», «Телерепортаж».

У програму фестивалю крім конкурсів входила культурна програма: екскурсії по м. Кременчуку, поїздка на Сорочинський ярмарок в с. Великі Сорочинці, прогулянка на катері по Дніпру, участь у міському святі вишиванок, перегляд фільмів, творча зустріч з українським кінооператором, головним оператором-постановником художнього фільму «Маніфест 2017»,

членом Української кіноакадемії Богатирем Сергієм Васильовичем, майстер-клас кінорежисера, керівника студії «Альфа»з м. Полтави Чупрунова Андрія Васильовича та інші заходи.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.