Система Orphus

Про проведення тренінгу для вчителів української мови та літератури «Компетентнісне читання – крок до успіху»

З метою якісної підготовки учнів навчальних закладів Кременчуцької районної ради, Недогарківської, Пришибської та Новознам’янської територіальних громад до участі у проведенні міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 та формування читацької грамотності школярів 31 травня 2017 рокув Садківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся тренінг для вчителів української мови та літератури «Компетентність читання – крок до успіху», який провела завідувач відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, методист з української мови та літератури Коваленко О.П.

 

У ході тренінгу була звернена увага на те, що участь у дослідженні дає можливість оцінити обізнаність учнів із читання, математики, природничих дисциплін, не пов’язані з оволодінням шкільними науками і проаналізувати, як 15-річні учні володіють компетентностями, необхідними для повноцінної участі в житті суспільства. Педагоги працювали з різними видами текстів, давали відповіді на питання, орієнтувались на правильність у виборі тестів. Тренінг пройшов цікаво та корисно.

Педагоги Кременчуччини щиро вдячні Ользі Павлівні Коваленко за проведення змістовного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації
  • Автор (-и): Н.Р.Квашук

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.