Система Orphus

Разом за добро

З метою створення належних умов для розвитку творчих ініціатив школярів та студентів, сприяння розвитку громадянської активності молоді, зростання у неї почуття соціальної відповідальності цього року у Кременчуці вчетверте проводився конкурс  соціальних відеороликів “Разом за добро”.

Організаторами конкурсу виступили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Фонд народонаселення ООН в Україні, управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Конкурс  проходив з 1 березня по 20 травня. 25 травня  у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося нагородження  переможців.

На участь у конкурсі було подано 39 робіт. Всі вони були надзвичайно цікаві, тому журі надзвичайно важко було визначити переможців.

Учасників конкурсу привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що кожен з учасників зробив важливий крок, створивши відеоролики, які можуть змінити, або врятувати чиєсь життя. Віталій Малецький наголосив, що вперше конкурс відеороликів проводився у Кременчуці, коли міським головою був Олег Бабаєв. Сюжети перших роликів були надзвичайно цікаві, вони піднімали актуальні питання та демонстрували бачення молоддю сучасних проблем та шляхів їх вирішення. Керівник міста зазначив, що наш конкурс  соціальних відеороликів “Разом за добро” був підтриманий Фондом народонаселення ООН, який став його співорганізатором.  Соціальні відеоролики, створені юними кременчужанами, розміщуються на сайті цієї міжнародної організації, завдяки чому їх можуть переглядати мільйони людей у всьому світі. Віталій Малецький подякував також керівникам навчальних закладів, які підтримують талановиту молодь і допомагають своїм учням та студентам  реалізуватися.

Всі присутні мали можливість переглянути відео ролики-переможці, а міський голова Віталій Малецький вручив їх авторам дипломи та подарунки  – за ІІІ місце проектні екрани, за ІІ місце – цифрові камери, за І місце – сучасні екшен камери.

У 1 категорії -  загальноосвітні навчальні заклади міста - ІІІ місце зайняв відеоролик  ЗОШ № 20 «Дискримінація – шлях в нікуди». ІІ місце посіла робота учнів ЗОШ № 30  на тему віртуальної залежності. Кращим у цій категорії визнано відеоролик про підліткову депресію та сенс життя, створений колективом гімназії № 5.

У 2 категорії - вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації  - ІІІ місце посів відеоролик студентів Кременчуцького  медичного коледжу «Боротьба з підлітковим алкоголізмом, ІІ місце робота студентів Кременчуцького національного університету ім. Остроградського на тему «Підліткова вагітність та аборт». І місце виборов відеоролик «Похилий вік потребує уваги», створений студентами Кременчуцького педагогічного коледжу.

У 3 категорії - позашкільні навчальні заклади, некомерційні громадські організації та об`єднання, зареєстровані у м. Кременчук, кременчужани віком від 14 до 35 років – ІІІ місце виборола робота «Підліткова депресія та сенс життя»  вихованців Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, ІІ місце посів відеоролик «Сталий розвиток міст та спільнот» ГО «Творчий світ дитини». І місце здобув відеоролик «Підліткова депресія та сенс життя»,  кременчужанина Максима Вітко.

Вручивши нагороди, міський голова Віталій Малецький наголосив, що всі сюжети, які вибороли призові місця досить різні, але вони об’єднані одним –прагненням молоді до змін, а це, підкреслив міський голова, головний сенс кожної роботи, виставленої на конкурс.
Окрім призових робіт оргкомітет конкурсу також прийняв рішення відзначити ще 2 роботи – це роботи ЗОШ № 10  та ЗОШ №12  на тему «Підліткова депресія та сенс життя».

Всім учасникам конкурсу вручили дипломи за участь. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що з кожним роком учасники конкурсу набувають досвіту і покращують свою майстерність. Це доводить те, що учасники, які брали участь у конкурсі минулого року і не вибороли призового місця, цього року стали переможцями. Тож у всіх учасників є гарний  стимул стати найкращими у наступному році.

 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.