Система Orphus

Проведено тренінг для педагогічних працівників ДНЗ м. Гадяча «Проектна діяльність з дітьми старшого дошкільного віку»

18 травня 2017 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради проведено тренінг для педагогічних працівників ДНЗ м. Гадяча «Проектна діяльність з дітьми старшого дошкільного віку», який провела Надія Миколаївна Токаренко, методист кафедри педагогічної майстерності Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського.

 

Сучасний світ висуває до людини низку вимог, одна з яких – уміння швидко пристосовуватися до змін. Інструментом стрімкого входження дітей у нові ситуації є проектнадіяльність, що є надзвичайно цікавим і захопливим способом розвитку кожної дитини, формування її світогляду, цілісних уявлень про навколишній світ. Метод проектів – це метод проблемного навчання, спосіб організації поетапної практичної діяльності на основі взаємодії педагога з дітьми задля досягнення мети, визначеної проблемою цього проекту. Він є своєрідною формою перспективного планування навчальної роботи за участю дітей. Водночас це специфічна педагогічна технологія, за якою втілюють цей план. Застосування методу проектів у дошкільному закладі має на меті стимулювання інтересу дітей до певних проблем і розв'язання їх через діяльність, а також практичне застосування набутих знань та розширення можливостей дітей у самореалізації.

Питання, які висвітлювалися під час тренінгу:

1) Метод проектів в дошкільному навчальному закладі.

2) Алгоритм проектної діяльності.

3) Особливості реалізації проекту дітьми старшого дошкільного віку.

4) Використання символів в проектній діяльності дітей.

Тренінг зацікавив педагогів дошкільних навчальних закладів, які неодноразово впроваджували даний метод у своїй педагогічній діяльності та поновили свої знання з даної теми.

Висловлюємо слова щирої вдячності Полавському ОІППО ім. М.В.Остроградського та колективу ДНЗ «Веснянка» за проведення змістовного методичного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.