Система Orphus

Відбувся День вишиванки

Щорічно, у третій четвер травня, Україна і світ відзначають День вишиванки.

Учні та вчителі в цей день прийшли до навчальних закладів у вишитих сорочках і  школи Котелевського району замайоріли різнобарвними візерунками.

 

У кожному навчальному закладі підготували урочисті лінійки «Вишиванка  – гордість нашої нації», на яких ознайомлювали  всіх присутніх  з  історією вишиванки та її значенням для українців, значенням кольорів. А завершували шкільні заходи флешмобами «Вишиванка – твій генетичний код»та парадами вишиванок.

У деяких школах День вишиванки проведено особливо урочисто. На великих перервах весь учнівський та педагогічний колективи збиралися у актових залах та переглядали покази дефіле українських вбрань та зачісок, які включали б елементи національних традицій. Звучали  українські пісні, народні мелодії, що створювало особливий піднесений настрій.

У загальноосвітніх навчальних закладах району також було організовано виставки творчих робіт, перегляд презентацій, майстер-класи, конкурси малюнків та мистецькі фестивалі.

Проведення таких заходів продемонструвало, що вихованці шкіл разом з педагогами відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. Всі вкотре дійшли висновку, що вишита сорочка – не просто данина моді, це  гордість і краса українців.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Даценко І.М.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.