Система Orphus

Відбувся семінар вчителів української мови й літератури та бібліотекарів

«Методика музейного навчання. Полтавщина літературна». Такою була тема спільного виїзного семінару вчителів української мови й літератури та бібліотекарів Котелевського району, проведеного 11 квітня 2017 року на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського.

 

Розпочався семінар ознайомленням з роботами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, представленими на виставці «Великдень» у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

У ПОУНБ імені І.П.Котляревського учасники семінару відвідали підготовлений і проведений провідним бібліотекарем Вовченко Г.В. вечір-спомин «Прочерком ластівки», приурочений пам’яті українського письменника Миколи Васильовича Костенка.

Рідні, друзі, колеги по перу, шанувальники творчості поділилися спогадами про митця, зачитали його поезії, прозові твори та власні присвяти-вірші.

На завершення семінару було проведено «круглий стіл» і укладено методичні рекомендації з питань методики музейного навчання та використання творів М.В.Костенка на уроках літератури рідного краю, а також у позакласній діяльності.

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Товма В.І.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.