Система Orphus

До джерел творчості

Формування національно-патріотичної особистості – важливе завдання сучасної освіти. Уроки літератури рідного краю – складова літературної освіти і виховання національно свідомого громадянина України.

 

Тому з ініціативи міського методичного кабінету відділу освіти у місті працює семінар-практикум учителів-словесників з питань вивчення літератури Полтавщини, яка є носієм глибоких історико-літературних традицій від минулого до сучасності. Керівник даного семінару – вчитель української мови та літератури СЗОШ №5 Шуть Наталія Павлівна. Серед видатних літераторів Полтавщини – представники нашого молодого міста над Дніпром, міста металургів, будівельників, інтелігенції, міста творчо обдарованих людей. Тому до Дня міста було організовано зустріч учителів української мови та літератури, учителів зарубіжної літератури та учнів 10, 11 класів з відомим письменником нашого краю – Ковпаком Володимиром Васильовичем.

З творчістю Володимира Васильовича учні знайомляться саме на уроках літератури рідного краю, і тому зустріч з автором для них – це своєрідний дотик до джерела творчості письменника, місток, який поєднує читацьке життя школяра з літературою і культурою рідного краю.

Під час зустрічі з письменником, яка відбулась в актовій залі СЗОШ №5, присутні ознайомились з творчим життям Володимира Васильовича, його подальшими планами як літератора. З інтересом проглянули фрагмент твору «Келебердянський вій» у постановці учнів школи, прослухали захист дослідницьких робіт за творчістю письменника.

Жваве спілкування з автором цікавих творів, які розкривають питання історії Полтавщини, пробуджують проблемні питання сучасності, виявило інтерес юних читачів та педагогів до творчості письменника, бажання подальшого ознайомлення з його творами, а можливо, і бажання самим збагачувати рідний край власними літературними доробками.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): В.С. Шишлікова

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.