Система Orphus

Семінар-практикум для вчителів загальноосвітніх шкіл з хімії на тему: «Застосування проектних технологій на уроках хімії та в позаурочний час»

15 березня 2017 року на базі Кобеляцької ЗОШI-IIIст. № 2 ім. О.Гончара  проведено районний семінар вчителів хімії загальноосвітніх  навчальних закладів на тему: «Застосування проектних технологій на уроках хімії  та в  позаурочний час».

 

         Завідувач  райметодкабінету А.Н.Мужайло та методист І.О.Жорняк,  відкриваючи семінар, акцентували увагу на актуальності  досвідів роботи вчителів хімії В.Г.Чернявської «Компетентнісний підхід при вивченні хімії та біології», О.С.Пелюхні «Індивідуальний та диференційований підхід до учнів під час вивчення хімії» та результативності роботи із обдарованими учнями.

         Директор школи С.В.Ніколенко привітала  гостей школи і презентувала діяльність педагогічного колективу. Практичний психолог навчального закладу  С.О.Льовіна  ознайомила присутніх із результатами проведених соціально-психологічних досліджень «Учитель очима учнів».

           Учасники семінару відвідали уроки хімії «Застосування та біологічна роль кисню» у 7 класі (вчитель О.С.Пелюхня) та в 11 класі «Продукти харчування. Харчові добавки» (вчитель Чернявська В.Г.), на яких педагоги вміло використали інтерактивні форми навчання, експеримент для формування в учнів предметних компетентностей. Корисним для учителів хімії було знайомство із роботою лабораторії Кобеляцького заводу продовольчих товарів «Мрія».

           Підводячи підсумки проведеного заходу, педагоги шкіл району відзначили результативність досвіду вчителів хімії та запевнили про використання його у практичній діяльності. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): І.О.Жорняк

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.