Система Orphus

Відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови

24 березня 2017 року на базі Котелевської школи-гімназії імені С.А.Ковпака відбулося чергове РМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови за темою «Розширюємо методичну палітру вчителя. Яким має бути сучасний урок зарубіжної літератури?» у формі круглого столу.

 

 Проблеми іміджу сучасного уроку зарубіжної літератури порушила у своєму виступі голова районного методичного об’єднання Кашуба Є.І..

 З методами навчання, вимогами до їх добору і комплексним поєднанням на сучасному уроці зарубіжної літератури познайомила вчитель Котелевської школи-гімназії №1 імені С.А.Ковпака Біленька Л.А.

 Лущенко Т.М., методист РМК, проаналізувала участь учнів шкіл району у районних та обласних олімпіадах, конкурсах з предмету. Відмітила вчителів Великорублівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Таран Г.П. та Чернову В.Л. за підготовку переможців ІІІ(обласного) туру олімпіади з російської мови та літератури, а також учителів, які мають переможців районного етапу.

         Свою родзинку – фрагмент власного досвіду з використання інноваційних технологій і методів навчання на уроках зарубіжної літератури та російської мови представили вчителі району Таран Г. П. з Великорублівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дика Т. О. з Козлівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гребенюк О. П. з Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кульчар Л. О. з Милорадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Солодун Н. І. з Котелевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Кашуба Є.І. з Ковалевського НВК. Їх виступи, презентації були цікавими, змістовними, неординарними, адже основну увагу було приділено питанням сучасності уроку зарубіжної літератури, вибору найдоцільніших та найефективніших методів навчання.

     Про нові горизонти сучасної освіти проінформувала  вчитель російської мови та зарубіжної літератури Котелевської школи-гімназії №1 імені С.А.Ковпака Петренко Т. О.

    По завершенню роботи були прийняті рекомендації.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Кашуба Є.І.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.