Система Orphus

Вивчення, узагальнення та поширення ППД. Впровадження освітніх технологій у навчально-виховний процес

24 березня 2017 року Кобеляцьким райметодкабінетом проведено районний семінар-практикум «Вивчення, узагальнення та поширення ППД. Впровадження освітніх технологій у навчально-виховний процес» для директорів та заступників з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів.

 

         Начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації  Н.М.Коваль привітала керівників шкіл, підкреслила актуальність теми зібрання, наголосила на важливості постійного пошуку ефективних форм роботи з учителями для удосконалення і розвитку системи освіти.

У своєму виступі А.Н.Мужайло, завідувач райметодкабінету, надала рекомендації учасникам заходу щодо забезпечення системності роботи з питання організації у навчальному закладі вивчення, узагальнення та поширення ППД, використання  портфоліо для оцінки рівня кваліфікації педагога в атестаційний період, ознайомила присутніх із презентаціями досвідів учителів вищої категорії, схвалених науково-методичною радою райметодкабінету у 2017 р.: М.В.Мигулі (Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.П.Дольд-Михайлика) «Розвиток рухових якостей учнів за допомогою гри», Р.О.Коваленко «Здійснення компетентнісного підходу у процесі навчання географії» та В.І.Савченко «Діяльнісний підхід як засіб формування в учнів природничо-наукової компетентності» (Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).

Керівники шкіл взяли активну участьу діловій  грі «Розвиток інтелектуальної складової особистості учня  засобами уроку в умовах розвитку школи», майстер-класах «Впровадження технології «перевернутий клас» та «Веб-квест – сучасна технологія навчання», проведених заступниками директорів Кусайко Н.Ф. із Білицької ЗОШ  І-ІІ ст. № 4,  Корінною І.Ю. та Бровко О.І.  із Кобеляцького НВК № 1.

Підсумки заходу підведено із використанням методу рефлексії «Рюкзак», прийнято рекомендації семінару-практикуму.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): А.Н.Мужайло

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.