Система Orphus

Відбувся семінар учителів географії та економіки

Застосуванню проектних технологій для реалізації соціокультурних та комунікативних  компетенцій на уроках було присвячене засідання РМО учителів географії та економіки навчальних закладів району, що відбулось 17 березня на базі Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів.

 

         Правдюк О.М., учитель цього  закладу,  провела урок в 9 класі за темою «Перспективи розвитку туристичної галузі в господарстві Котелевського району». Учнями були підготовлені та презентовані такі проекти:

  1.  Використання історико-культурної спадщини для розвитку туризму на Котелевщині.
  2. Природні умови і ресурси як база для розвитку туристичної галузі Котелевського району.
  3. «Зелений туризм» в умовах Котельви й району.

         Урок – ділова гра проходив у вигляді засідання Котелевської районної ради. «Інвестори» пропонували свої проекти, а «депутати» районної ради обговорювали їх, знаходили позитивні й негативні риси, ставили  питання та приймали рішення чи варто впроваджувати даний проект в межах району. Ця тема зацікавила учнів, вони побачили реальні проблеми рідного краю, спробували знайти їх рішення, відчули себе господарями на рідній землі.

         Учасники семінару відвідали виховний захід, який проходив у вигляді літературно-музичної композиції «Усе моє, все зветься Україна». Виховання громадянських компетенцій – необхідність сучасності.Адже любов до Батьківщини не виникає на пустому місці і необхідно виховувати  патріотизм кожного дня, на кожному уроці, на перервах і у вільний від уроків час. Учителька прагнула використовувати матеріал, який би зацікавив дітей, не залишив їх байдужими. Це пісні С.Вакарчука і Кузьми, сучасні танці, поезії Л.Костенко. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Правдюк О.М.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.