Система Orphus

Відбулися заходи з нагоди Дня українського добровольця

14 березня котелевці разом з усією країною відзначали День українського добровольця. Свято, яке цьогоріч набуло офіційного статусу, має на меті вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. У  загальноосвітніх навчальних закладах  Котелевського району з цього приводу відбулася низка заходів:

 

-   були організовані благодійні акції зі збору продуктів харчування та речей, а також благодійні ярмарки, кошти від яких направлені на лікування  учасників АТО;

-   протягом 13-14 березня у школах району проведено бесіди «Революція гідності і участь в ній добровольчих формувань», «Герої АТО», «Гордість громади», тематичні інформування,  уроки мужності «Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе», перегляди та обговорення фільмів «Революція гідності», «В єдності наша сила!», «Братерство АТО», «Битва за Донецький аеропорт»;

-    у навчальних закладах створені та поновлені новими матеріалами куточки бойової слави, світлини «…землі вкраїнської захисники – це школи нашої випускники», стенди з увічнення пам’яті воїнів, які брали участь у  захисті України під час проведення АТО.

У школах відбулися  зустрічі з учасниками антитерористичної операції, на яких військові розповіли учням про їхнє перебування на передовій в зоні АТО, поділилися спогадами про тяжкі військові будні та незламність духу українського народу, бойових товаришів, з якими і тепер підтримують зв'язок.  Добровольці висловлювали слова щирої вдячності волонтерам, які забезпечували їх продуктами, теплим одягом, привозили листи та обереги  від котелевських школярів.

  Вічна пам’ять добровольцям, які загинули, захищаючи Україну! Слава справжнім воїнам України!

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Даценко І.М.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.