Система Orphus

Проведено семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

15 березня на базі Радивонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації проведено семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи та директорів ЗОШ І-ІІ ступенів з теми «Сучасні форми і напрямки професійного розвитку вчителя». Директор Радивонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів І.М.Кунатенко презентував історію заснування та розвитку школи, напрацювання педагогічного колективу, досягнення учнів різних років випуску. Після чого учасники семінару відвідали уроки: урок біології у 8 класі з теми «Сенсорні системи смаку і нюху», (вчитель Ліхтей Т.І.); урок української мови в 3 класі з теми «Визначення роду і числа прикметників за іменниками. Прикметники – синоніми, прикметники – антоніми. Використання їх у зв’язних висловлюваннях», (вчитель Шаркій К.М.)

 

           Учасникам семінару був представлений для огляду краєзнавчий музей, експонати якого розміщені в двох кімнатах. Велика кількість світлин розповіли про основні віхи життя людей села Радивонівка, їх досягнення. Це зв’язок нинішнього покоління з минулим своїх земляків.                    

          У теоретичній частині семінару обговорили питання «Персональний коучинг як сучасна форма професійного розвитку вчителя». Виходячи з основних положень Концепції «Нова українська школа» акцентували увагу на нову роль учителя – не як єдиного наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини. Методист РМК Солодовніченко В.Д., провела співбесіду та тренінг з теми «Психологічні передумови саморозвитку педагога». По завершенню семінару було прийнято методичні рекомендації та проведено нараду заступників з поточних питань.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Прокофієва О.М.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.