Система Orphus

Відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів

10 березня 2017 року на базі Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів (керівник МО -  Шостак Наталія Іванівна). Присутні вчителі  переглянули виставку робіт, виготовлених руками талановитих дітей та вчителів школи, за круглим столом обмінялися досвідом з питання «Формування освітніх компетентностей на уроках в початкових класах шляхом впровадження в навчальний процес інноваційних технологій».       Жваво і емоційно пройшло обговорення інтерактивних форм і методів навчання школярів: говорили про проблеми сільської школи, радилися про шляхи їх вирішення.

 

У рамках проведення методичного об’єднання відбувся творчий звіт вчительки початкових класів Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Перової Олени Василівни, що мав назву  «Від творчої особистості – до нових технологій навчання». Також вчителі   відвідали  її майстер - клас «Формування природознавчої компетентності учня шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про природу».

Із позитивними емоціями і добрими враженнями залишились присутні після відвіданого уроку природознавства у 4 класі з теми «Навчальний проект. «Водойми рідного краю,їх стан та охорона. Річка Псел». Олена Василівна змогла зацікавити дітей  пізнавати, досліджувати, а головне  - бути не байдужими до водойми, що протікає повз село Красногорівку, перейматися разом з учителем, класом проблемами екології, залучаючи до цього своїх батьків. Захоплюючим, як для четвертокласників, так і для всіх присутніх вчителів  на уроці, був виступ гостей:  учениці 10 класу Кордубан Вікторії - володарки Диплома І ступеня МАН в 2015 році з проблеми «Дослідження екологічного стану річки Псел в межах села Красногорівки» та переможниці ІІІ етапу олімпіади з екології за проектом «Оптимізація гідроекологічного режиму річки Псел», а також її наставника – учительки  біології Остапенко Тамари Миколаївни. Цікаво і креативно пройшов цей  підсумковий урок проекту: учні презентували свої дослідження, підкріплювали це слайдами, демонстрували знання, відстоювали  свої думки і навіть, наслідуючи підготовку Кордубан Вікторії до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології,  відстоювали свій проект англійською мовою.

         Перед учасниками методоб’єднання виступила Шарай І.О.,  практичний психолог Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  з питанням   «Що заважає дітям учитися?».

         Якісною і сучасною освіта дітей бути тільки тоді, коли вчителя турбуватиме проблема навчання і виховання учня, доки він горітиме своєю справою, житиме інтересами дитини, буде розвиватись сам, застосовуючи інноваційні технології, ідучи у ногу з часом. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області
  • Автор (-и): Якименко Л.В., Шостак Н.І.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.