Система Orphus

Науково-методичний семінар вчителів початкової школи та вихователів ДНЗ «Формування графічних навичок дітей 5-6 років»

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 10 березня 2017 року на базі Смотриківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. відбувся районний науково-методичний семінар вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ «Формування графічних навичок письма дітей5-6 років».

 

На заході педагоги Пирятинщини зустрілися з провідними фахівцями інституту педагогіки НАПН України Оксаною Володимирівною Онопрієнко та Ольгою Юхимівною Прищепою.

На зустрічі обговорювалися актуальні для початківців питання підготовки до реалізації концепції побудови Нової української школи, питання інтеграції предметів, ін..

У роботі з групою творчих вчителів Пирятинщини Оксана Володимирівна торкнулася питання оцінювання знань учнів початкової школи, навела приклади формального оцінювання та подала деякі ідеї для індивідуальної і творчої роботи кожного вчителя, поділилася подальшими намірами.

Інша група вчителів та вихователів працювали під керівництвом Ольги Юхимівни ( автора багатьох підручників та посібників), яка охарактеризувала систему роботи вчителя, вихователя по підготовці та формуванню графічних навичок дітей, звернула увагу на роботу з ліворукими дітьми, дала відповіді на поставлені питання.

Зустріч була багатосторонньою. Про історію села, закладу розповіла директорка Тетяна Оверченко. Аматорки місцевого будинку культури дарували присутнім музичні подарунки, а вчителі закладу представили результати своїх захоплень – вишиванки, в’язані та плетені речі, картини…

На закінчення – майстер-клас цікавої особистості, вчителя закладу Дідика «В’язання віників».

З величезним багажем ідей на майбутнє вирушили учасники семінару до дому. Але ця зустріч практиків і науковців не остання. Та про це напишемо в червні.

Фото-звіт про захід за посиланням https://youtu.be/osJCyQ0GBIU

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Пономаренко Л.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.