Система Orphus

Проведено «круглий стіл» вчителів фізики Кобеляччини

1 березня 2017 року на базі Кобеляцького НВК №1 відбувся «круглий стіл» вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів району з теми «Науково-дослідницька діяльність як вища форма самоосвіти, розвитку і становлення особистості».

 

Хома Л. В., методист райметодкабінету, наголосила на ролі самоосвіти вчителя фізики, яка є необхідною в сучасних умовах, коли потік інформації збільшується з кожним днем.

ПостольникЯ.Г.,директор Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1, презентував основні напрямки навчально-виховної діяльності навчального закладу.

Учитель фізики Кобеляцького НВК №1 Носко Ю. А. ознайомив вчителів фізики із власним досвідом роботи: «Формування індивідуальної освітньої траекторії учнів на уроках фізики засобами дослідження проблемних теоретичних питань з курсу фізики», роботою та здобутками творчої дослідницької групи «Гіпотеза».

Учасники заходу відвідали урок з фізики в 11 класі з теми «Фізична природа корпускулярно-хвильового дуалізму». Під час запропонованого майстер-класу «Формування фізичних образів в уяві учнів за ілюстраціями шкільного підручника» вчитель наголосив на відхиленнях від фізичної реальності у наведених ілюстраціях підручника, запропонував внести зміни і доповнення до них, звернув увагу присутніх на формування обчислювальної грамотності учнів під час розв’язку задач із підручника.

Телятник С. С., вчитель фізики Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, провів майстер-клас «Використання он-лайн сервісу LearningApps.org для створення перевірочних тестів та різноманітних завдань для використання на уроках та позаурочний час».

Досвідом роботи щодо залучення учнів до експериментально-дослідницької роботи, розвитку творчих здібностей учнів на уроках в позаурочний час поділилися вчителі фізики Мирошниченко А. М. з Григоро-Бригадирівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Добряк Людмила Василівна із Кобеляцької ЗОШ І-ІІ ступнів № 3.

Мигуля І. І., вчитель фізики Бутенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела із учасниками майстер-клас «Робота в середовищі віртуальної фізичної лабораторії з використанням інтерактивної дошки».

Дегтяр В. А., вчитель фізики Світлогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розповів про важливу роль самоосвіти у формуванні професійних компетентностей вчителя фізики, провів майстер-клас з використання ресурсів Інтернет для науково-дослідницької роботи, продемонстрував роботу приладів, виготовлених разом з учнями.

При підведенні підсумків учасники «круглого столу» відмітили, що неможливо розвинути інтелектуальні, творчі здібності учнів, їх прагнення самостійно набувати знання та спонукати до науково-дослідницької діяльності без комплексного застосування традиційних та мультимедійних технологій, мережі Інтернет на уроках та в позаурочний час за умови постійного самовдосконалення вчителя.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): Л.В.Хома

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.