Система Orphus

Стартувала третя Кременчуцька академія волонтерства

1 березня 2017 року у приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука вже втрете стартував проект «Кременчуцька академія волонтерства».  Організаторами проекту традиційно стали Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

 

Мета проекту – навчити активну молодь не лише бачити проблеми навколо, але і робити кроки для того, аби вони вирішувались. Згідно задуму організаторів, майбутні волонтери ознайомляться із кількома темами. Розгляд однієї теми включатиме вивчення питання, спілкування із вже досвідченими волонтерами, відео-лекції та, найповніше, - реалізацію нехай і невеличкого, але першого справжнього проекту.

«Коли задумали цей проект, перш за все хотіли, аби він був практичним, а не теоретичним. Це – основне наше завдання. Хочемо, аби всі випускники вже мали досвід роботи над конкретними проектами в різних соціальних аспектах та знайомих. Ми сподіваємось, що один раз долучившись до доброї справи вони назавжди поселять у своєму серці добро», - зазначають організатори.

Навчання у Академії триватиме два з половиною місяці та завершиться 15 травня. Протягом цього часу юні волонтери мають встигнути втілити відразу п’ять проектів на кожну із обраних організаторами тем:

  • робота у рамках допомоги тваринам;
  • благодійність;
  • робота із людьми похилого віку;
  • проведення благодійних акцій для дітей із сімей, які знаходяться у соціальних установах міста та у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах;
  • екологічні акції.

І нехай ці проекти будуть невеличкими, нехай вони не вирішать всіх проблем просто тут і просто зараз. Але кожен волонтер пам’ятає головне гасло і девіз будь-якої волонтерської роботи «Ми не зможемо врятувати всіх. Але ми врятуємо більше, ніж ті, хто навіть не спробує!».

Разом ми зможемо більше!

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.