Система Orphus

Проведено семінар-практикум для вчителів української мови та літератури навчальних закладів м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Формування творчої особистості засобами мови та літератури»

2 березня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вчителів української мови та літератури навчальних закладів м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Формування творчої особистості засобами мови та літератури».

 

Гостинно гостей зустрів найстаріший загальноосвітній заклад міста. З вітальним словом до присутніх звернулися: директор школи Оніщенко Н.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Нестеренко Н.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради(далі – ММК) Майборода С.М., методист ММК Мирошниченко Н.М.

Учасники семінару-практикуму відвідали та проаналізували урок української мови у 10 класі (профіль – українська філологія) «Самостійні і службові частини мови. Іменник. Лексико-граматичні категорії», який провела учитель української мови та літератури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова Вовк К.М.

Особливе враження на учасників методичного заходу справив виховний захід«Літературна кав’ярня» (учитель української мови та літератури Вовк К.М., учитель музичного мистецтва Рубан В.В.). Чудова гра юних акторів – свідчення клопіткої роботи, яку проводять учителі-філологи школи з обдарованими дітьми, аби не загубити зерна їхнього таланту, а розвинути їх.

Семінар-практикум засвідчив, що вчителями школи проводиться систематична робота з розвитку компетентної творчої особистості на засадах загальнолюдських і національних цінностей.

Підводячи підсумки роботи у рамках методичного заходу методист ММК Мирошниченко Н.М. наголосила, що на сучасному етапі розвитку освіти найефективнішим засобом розвитку творчих здібностей учнів є інновації та творча праця педагога. Людина стає особистістю поступово, на її формування впливає багато чинників. Серед них провідне місце належить рідній мові, тому що саме вона найглибше пронизує свідомість і підсвідомість людини, доносить інформацію про навколишній світ.

За результатами проведеного семінару-практикуму, діагностування педагогічних працівників вироблено методичні рекомендації для вчителів української мови та літератури м. Гадяча.

ММК висловлює подяку Вовк К.М., адміністрації та працівникам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода, Н.М. Мирошниченко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.