Система Orphus

Круглий стіл для вчителів англійської мови «Успішне ЗНО з англійської мови 2017»

28 лютого 2017 року відбувся круглий стіл для вчителів англійської мови «Успішне ЗНО з англійської мови 2017». Про інновації, що запроваджуватимуться в системі ЗНО в Україні, новий формат тестів з іноземних мов, а саме: включення такої частини, як аудіювання повідомила завідувач райметодкабінету Шкурупій Л.Г.

Учителі району під керівництвом керівника районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов Кулініч С.М. аналізували тестові завдання з англійської мови та практикувалися з аудіювання. Які результати отримають випускники району, покаже час. А поки вчителі району намагаються вдосконалити процедуру підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники круглого столу погодилися, що готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА необхідно починати якомога раніше; разом з тим визначили реальні кроки, які допоможуть успішно здати ЗНО з англійської мови.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Пирятинської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Шкурупій Л.Г.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.