Система Orphus

Семінар-практикум «Екологічне виховання в контексті національно-патріотичного виховання»

Сучасні екологічні проблеми можна розв’язати лише спільними зусиллями. Потік екологічної інформації повинен не лякати, а спонукати до дії. Сьогодні головне завдання наших вчителів підвести учнів до правильної оцінки теперішнього екологічного становища, до розуміння необхідності бережливого й економічного ставлення до ресурсів природи. На своїх уроках вчителі повинні спонукати учнів замислитися над наслідками, до яких може призвести непродумана діяльність людини.

З цією метою 22 листопада 2016 року на базі Березоволуцької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний семінар для вчителів географії на тему: «Екологічне виховання в контексті національно- патріотичного виховання".

Своїм досвідом роботи поділився вчитель географії Мовчан Володимир Васильович. Учні школи зустріли учасників семінару флеш-мобом «Бережіть природу України». Про участь у всеукраїнських конкурсах та акціях розповіли члени гуртка «Екологічне краєзнавство» та клубу юних екологів «Первоцвіт». Потім учні школи провели тренінг - практикум "Топографічна карта та робота з нею", під час якого вчителі району мали змогу взяти участь у практичній роботі з картами в паперовому варіанті, а також використовували інформацію про свою місцевість з мережі Інтернету. Наголошувалося, що вміння працювати з топографічною картою застосовується не лише на уроках географії, а й під час викладання курсу «Захист Вітчизни». Свої думки щодо важливості практикуму озвучили вчителі географії. На семінар був запрошений Зозуля О.О.-провідний спеціаліст з екологічної освіти РЛП "Гадяцький", який висвітлив екологічний стан нашої місцевості. Методист Гадяцького НМЦ Оробей С.М. виступила з особливостями концептуальних засад реформування середньої освіти "Нова українська школа». В підсумку було вироблено методичні рекомендації районного практичного семінару. На завершення всі мали змогу переглянути композицію хореографічного колективу «Ластівка» - «Молитва за Україну».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Відділ освіти Гадяцької районної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Оробей С.М.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.