Система Orphus

Правовиховна робота у навчальному закладі як передумова формування правової свідомості особистості

25 листопада на базі СШ №5 відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи НЗ міста. На порядку денному розглядалося питання організації правовиховної роботи у закладах.

 

Правова освіта та виховання, що є невід’ємною частиною плекання свідомого громадянина нашої держави, завжди були і залишаються проблемою, яка потребує постійної уваги. Цілком закономірно, що ця робота передбачає цілеспрямований плановий, взаємопов’язаний, керований вплив усіх структурних елементів навчально-виховного процесу на учня. Її основною метою є формування у школярів правових знань, правового переконання та правової культури.

У кожної школи є свій досвід роботи з даного питання. Про особливості такої діяльності в СШ №5 учасників семінару ознайомила заступник директора з виховної роботи Ярославська Олена Миколаївна. Вона презентувала різноманітні форми роботи, які охоплюють усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, їхніх батьків та педагогів. Присутні подивились відеофрагменти, які продемонстрували особливості організації правової освіти та правового виховання під час «правових п’ятихвилинок» у початковій школі, ділової гри «Від демократичної школи до демократичної держави», батьківських зборів «Спілкування – основа найвідповідальнішої та найтоншої роботи – виховання людини».

Учасники семінару переглянули дебати «Корупція порушує права кожної людини» і самі взяли участь у занятті «Соціальні стереотипи – маніпуляція свідомості».

Робота СШ №5 була високо оцінена присутніми, які отримали велику кількість корисного матеріалу для використання в роботі у своїх навчальних закладах.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): І.В. Шевченко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.