Система Orphus

Проведено майстер-клас із гончарства

16 листопада на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся майстер-клас із гончарства для вчителів трудового навчання, керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Новосанжарського району.

 

Мета заходу – набути досвіду роботи зі спеціальною глиною, навчитися виготовляти вироби.

Із роботою обласного позашкільного закладу та колективом познайомив Дуброва Володимир Іванович, директор ОЦНТТУМ. Змістовну й пізнавальну екскурсію провів Драчинський Анатолій Гаврилович, заступник директора з навчальної роботи.

Потім присутні об’єдналися у дві групи й працювали зі справжніми віртуозами, талановитими керівниками керамічної майстерні – Матвієнко Іриною Анатоліївною та Ардашевою Іриною Миколаївною.

На завершення учасники зустрічі зробили світлини із власними творіннями, що залишилися в Центрі для запікання в спеціальних печах. Коли вироби будуть повністю готові, їх направлять до однієї зі шкіл у зоні АТО.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет Новосанжарської районної ради Полтавської області
  • Автор (-и): Т. М. Шинкаренко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.