Система Orphus

Дитина і засоби масової інформації

Про шкоду і користь засобів масової інформації йшла мова на науково-теоретичній конференції "Вплив засобів масової інформації на агресію дітей та підлітків", яка відбулася 24 листопада 2016 року на базі загальноосвітньої школи I-III ст. №1 ім.Панаса Мирного.

Учасники конференції (заступники директора з виховної роботи, методисти ДНЗ, позашкільних навчальних закладів, класні керівники, батьки учнів, представники учнівського самоврядування, працівники психологічної служби) обговорили можливості батьківської та педагогічної спільноти запобіганню тому поганому, що може статися з підлітком, у разі якщо безконтрольно залишати його у Всесвітній павутині. Безсумнівно, ЗМІ відіграють величезну роль в житті людей - це і джерело інформації, і засіб спілкування. Проте останнім часом громадськість і вчені дедалі більше відзначають посилення негативного впливу на дітей засобів масової інформації (і в першу чергу Інтернету і телебачення). Особливо потужний вплив на молодь здійснює телебачення, яке стає для дитини чи підлітка основним джерелом інформації. Результатом конференції стали рекомендації та поради педагогам та батьківській громаді, які допоможуть попередити негативні наслідки неграмотного та нерозумного користування засобами масової інформації, навчать їх правильно поводитись в соціальній мережі.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Білецька Р.О.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.