Система Orphus

Проведено тренінг “Використання загадок для розвитку різних типів мислення у дітей молодшого шкільного віку” для практичних психологів та вчителів молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів Гадяцького району

22 листопада 2016 року – з ініціативи Гадяцького районного центру практичної психології та соціальної роботи на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості, в рамках проекту «Студії педагогічної майстерності» ПОІППО, проведено тренінг “Використання загадок для розвитку різних типів мислення у дітей молодшого шкільного віку”.

Учасниками тренінгу були педагогічні працівники установ освіти району: практичні психологи та вчителі початкових класів.

Метою даного методичного заходу стало опанування педагогами навчальних закладів Гадяцького району технологією роботи із загадками в початковій школі, розширення уявлення педагогів про особливості використання загадок в розвитку різних видів мислення, творчої уяви в учнів початкових класів.

Тренінг провела методист кафедри педтехнологій Полтавського ОІППО Токаренко Н.М.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Гадяцький науково-методичний центр
  • Автор (-и): Л.Ф.Божко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.