Система Orphus

Навчання впродовж усієї педагогічної діяльності

«Навчатися ніколи не пізно!», – під таким гаслом пройшов тиждень на кафедрі математики міста.

15 листопада 2016 року вчитель-методист гімназії ім. Т.Г.Шевченка О.І.Радченко ділилася своїм досвідом роботи у математичних класах. Завдяки її вмінню просто та доступно пояснити теоретичний матеріал, учні гімназії легко та швидко будували графіки досить непростих функцій, аналізували кількість розв’язків у рівняннях з параметрами.

 Якщо ви володієте знанням,

дайте іншим запалити від нього свої вогники.

Т. Фулпер

Як професіонал, Олена Іванівна вчить не тільки математиці, а й формуванню навичок працювати у групах, критично мислити, відстоювати власну думку та рухатися від простого до складного.

Відкритий урок О.І.Радченко співпав з тижнем математики та фізики, що традиційно проводиться у гімназії. Тому члени методичного об’єднання мали можливість розгадати математичні кросворди, ребуси, познайомитися з цікавими фактами, впізнати визначних науковців. Корисним стало на уроці знайомство з сайтом http://matematikam.ru/calculate-online/grafik.php, що дає можливість побудувати будь-які графіки.

17 листопада 2016 року на базі ЗОШ №1 імені Панаса Мирного відбувся майстер-клас завідувача методичного кабінету Ю.В.Невєрової. Вона познайомила своїх колег з програмою для створення електронних тестів. Досвід учителя у роботі з такою системою опитування переконав присутніх, що це надзвичайно просто, легко та зручно, економить час на уроці та є незвичним видом роботи для школярів. Юлія Володимирівна поділилася зі своїми однодумцями надбаннями з даного питання.

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Н.О.Худолій

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.