Система Orphus

Засідання районної ради старшокласників «Школа лідера»

 18 листопада 2016 року на базі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Я.Франка відбулося засідання районної ради старшокласників «Школа лідера», у якому взяли участь молоді лідери самоврядування Оржицького району.

У рамках засідання під керівництвом провідного спеціаліста з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району Оржицької районної ради Несміяна Івана Володимировичапроведений тренінг «Лідер і його команда». Тренер працював над поглибленням знань учасників тренінгу про себе, своїх психологічних особливостей, розвитком їх організаторських та комунікативних здібностей, що характеризують особу лідера в групі.

Головне завдання шкільного самоврядування полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності, відповідальності, толерантності, критичності та конструктивності мислення, поваги до власної та чужої праці, оптимізму, гуманізму, здатності до самоаналізу і самовиховання. На тренінгу як одній з форм навчання і передачі інформації діти набули необхідних практичних навичок у спілкуванні, питаннях вирішення конфліктів, формуванні колективу.

З учасниками заняття визначено, як повинен організувати себе лідер в роботі, що повинен зробити для досягнення мети, активного впливу на навколишніх, кращого розуміння інтересів більшості.

На завершення заняття підведено підсумки роботи групи. Учасники залишилися задоволені результатами проведення тренінгу, поділилися новими ідеями щодо застосування отриманих знань.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.М.Воробйова

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.