Система Orphus

Відбулася презентація авторської збірки музичних творів «На крилах кохання» Людмили та Сергія Бояренцевих

У квітні 2015 року відбулося методичне об`єднання вчителів музичного мистецтва ЗНЗ м. Кременчука на базі Кременчуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів №20 (директор Никифоренко В.М.). На міському методичному об`єднанні вчитель музичного мистецтва ЗОШ №20 Бояренцева Л.Ю. у співавторстві зі своїм чоловіком Бояренцевим С.М. презентували для вчителів музики ЗНЗ м. Кременчука другу авторську збірку пісень для дітей та юнацтва; романсів та класичних творів для фортепіано «На крилах кохання». Презентація першої збірки «Мелодії душі» для вчителів музичного мистецтва шкіл міста відбулася у квітні 2014 року.

 

Збірка « На крилах кохання» містить багато різнопланових творів. Увагу привертають музичні твори для фортепіано «Бал» (історія кохання Тараса Шевченка та Ганни Закревської), музична поема «Майдан»; пісня «Україна» на слова Людмили і Сергія Бояренцевих; пісня «Мій Кременчук» на слова Сергія Бояренцева. Глибоке враження справляє пісня «Надія» на слова Лесі Українки та музику Людмили Бояренцевої, яка присвячена героїчній українській льотчиці Надії Савченко.

Бажаємо Людмилі та Сергію Бояренцевим творчого натхнення, любові та добра.

Більше детально про творчість подружжя Бояренцевих Ви можете ознайомитись на сайті http://melodies.inf.ua/song.html

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кременчуцький міський науково-методичний центр Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Т.Л.Доброгаєва

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.