Система Orphus

Проведено методичний аукціон для вчителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів

20 березня 2014 року на базі Кобеляцького дошкільного навчального закладу № 2 «Золотий півник» та Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся методичний аукціон для вчителів початкової школи та вихователів дошкільних закладів з проблеми «Забезпечення наступності та перспективності між дошкільною та початковою ланками освіти».

Методичний аукціон відкрили методисти райметодкабінету Каракуця Г. І. та Колкова С. А., які виставили на аукціон проблему наступності між початковою ланкою школи та старшою групою дитячого садка.

Вихователь дошкільного навчального закладу Бараненко О. Г. зупинилася на питанні підготовки дошкільнят старшої групи до навчання у школі та наступності в роботі дошкільної установи, школи та сім’ї.

Пелюхня Л. В., заступник директора з навчально-виховної роботи Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, презентувала систему роботи співпраці школи та дитячого садочка та шляхи подолання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти. Директор Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ніколенко С. В. та завідуюча Кобеляцьким дошкільним навчальним закладом № 2 «Золотий півник» Старостіна Л. М. презентували свої навчальні заклади та спільний проект щодо здійснення наступності між початковою і дошкільною ланками освіти та зробили звіт проведеної роботи. Учасники семінару мали змогу переглянути комплексне заняття з математики та грамоти за мотивами народної казки «Ріпка», яке провела Колісник І. В.,вихователь старшої групи, та інтегрований урок з читання, математики та трудового навчання у 1-ому класі з теми «Перші весняні квіти»,який показала класовод Олійник Н. Б. Практичний психолог Льовіна С. О. провела ділову гру з елементами тренінгу, під час якого присутні визначили ключові етапи забезпечення наступності, створювали та презентували моделі активної співпраці дошкільної та початкової ланок освіти.

Під час аукціону учасники заходу проголосували за кращу модель співпраці дошкільного навчального закладу та початкової школи, розробили проект покрокової спільної освітньої діяльності початкової ланки та дитячого садка, одержали методичні рекомендації щодо подальшої спільної роботи з даної проблеми.

 

DSCF7791   DSCF7799   DSCF7809   DSCF7876    1130036    1130050

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): С.А.Колкова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.