Система Orphus

Проведено районний семінар вчителів фізкультури у Дашківській школі

21 березня 2014 року на базі Дашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів фізичної культури на тему: «Системно-структурний підхід при вивченні модулів «Баскетбол» і «Гімнастика» на уроках фізичної культури».

 

Методист райметодкабінету Чернявський П.І. акцентував увагу присутніх на ефективності роботи вчителів фізичної культури, щодо підготовки команд навчальних закладів до участі у районному та обласному етапах Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури, спартакіадах школярів, огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання.

Директор школи Сєрік П.П. ознайомив учасників семінару із системою спортивно-масової роботи навчального закладу.

Для вчителів фізичної культури практичний психолог Краснощік О.С. провела психологічний тренінг «Роль вчителя у проведенні психологічної підготовки учнів до занять на уроках фізичної культури».

Учасники семінару відвідали фрагменти уроків із фізичної культури у 7 класі (модуль «Гімнастика»), 8 класі (модуль «Баскетбол»), проведених учителями Савко А.М., Теркуном В.Д., загальношкільний спортивно-виховний захід «Спортсмени – захисники Вітчизни».

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): П.І.Чернявський

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.