Система Orphus

Проведено форум районної ради старшокласників

26 березня 2014 року в приміщенні Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості ім. Миколи Касьяна відбувся форум районної ради старшокласників та представників учнівського самоврядування шкіл Кобеляцького району на тему «Добро починається з тебе. Шефська робота в системі учнівського самоврядування».

 

Усіх учасників форуму на початку засідання привітали гості зібрання: начальник відділу освіти Кобеляцької РДА Коваль Н.М., завідувач районного методичного кабінету Мужайло А.Н. та методист райметодкабінету Городецька В.В.

Методист БДЮТ Дядюра Т.М. та керівник гуртка Кузема В.С. запросили учасників форуму до участі угрі-подорожі казковою країною «Добра».

Перед старшокласниками про проведену роботу за навчальний рік прозвітувалась голова районної ради старшокласників, учениця 10 класу Кобеляцької ЗОШ №2 Сиза Інна.

Після роботи в центрах «Культури і дозвілля» (координатор Дядюра Т.М.), «Журналістики і засобів масової інформації» (координатор Храпко Л.М.) та «Спорту і здорового способу життя» (координатор Рубан Ю.В.) представники шкільних учнівських самоврядувань прозвітували за проведену роботу в навчальних закладах, внесли пропозиції до плану роботи районної ради старшокласників на 2014-2015 н.р..

Фахівцями психологічної служби Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Льовіною С.О., Пальчик О.М. проведено тренінгові заняття з учасниками форуму.

Учасники форуму написали звернення до українського народу «Ми – єдина Україна», яке буде опубліковано на сторінках районної газети «Колос», на сайті відділу освіти.

2   3   4   5    1

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): Л.М.Храпко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.