Система Orphus

Сучасні інноваційні технології в початковій школі

19 березня 2014 року на базі Світлогірської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Антона Петровича Біленка відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів з проблеми «Вироблення позитивного ставлення учнів до навчання шляхом впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес».

 

Учасники семінару побували в гостях у Барвінкової країни. У цікавій формі з віршами та піснями, діти розповіли про своє шкільне життя, про свої досягнення та плани на майбутнє.

Методист РМК Колкова С. А. наголосила на актуальності проблеми творчого розвитку особистості, на ефективності використання інноваційних технологій, зупинилась на перевагах впровадження нових форм і методів роботи у формуванні навичок та вмінь учнів.

Ялова А. С., директор школи, презентувала систему роботи навчального закладу. Вона звернула увагу на те, що вчителі створюють у школі реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня.

Блискун Н. І., заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала роботу вчителів початкових класів. Вона повідомила учасників семінару про те, що класоводи школи особливу увагу звертають на створення ситуації успіху для кожного учня, взаємини з дітьми будують на позиціях розуміння, визнання, поваги, любові, роблять все можливе для того, щоб кожен вихованець повірив у свої можливості та досяг високих результатів та успіхів у навчанні.

Учасники семінару мали змогу переглянути та проаналізувати фрагменти уроків: інтегрований урок з читання та християнської етики «Дорогою добра» (вч. Соколенко А. В., 3 кл.), бінарний урок з української мови та англійської мови (вч. Рибка І. Л., Колотило І. О. 2 кл.), математичний турнір «Вправи та задачі на засвоєння нумерації чисел другого десятка» (вч. Литовченко І. В., 1 кл.), урок письма «Урок розвитку зв’язного мовлення. Як слід поводитися під час розмови» (вч. Маляренко Н. Г., 1 кл.).

До уваги вчителів був представлений виховний захід «Кафешка у Мухи-Цокотухи» (вч. Іваніна Н. М., 4 кл.), після якого всі присутні переглянули виставку методичних надбань вчителів школи, експозиції шкільного музею та виставку дитячих поробок.

Підсумовуючи роботу семінару, всі присутні відзначили, що досвід роботи вчителів Світлогірської ЗОШ І-ІІІ ст. з впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій заслуговує на узагальнення та поширення у навчальних закладах району.

DSCN1742   DSCN1745   DSCN1772   DSCN1775   DSCN1817   DSCN1843

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): С.А.Колкова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.