Система Orphus

Проведено районний семінар-практикум для вчителів 2-х класів

20 березня 2014 року на базі Бобрівницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів 2-х класів району з питань впровадження навчального курсу «Сходинки до інформатики» Державного стандарту початкової загальної освіти.

 

У запланованому заході взяли участь 20 педагогічних працівників, які викладають даний курс у початковій школі.

Учасникам семінару директор школи Юхименко Ольга Григорівна здійснила презентацію навчального закладу та розповіла про здобутки вчителів початкових класів своєї школи.

Вчителі району побували на відкритому уроці у 2-му класі на тему «Вчимося розфарбовувати», вчитель Мелешко Олена Володимирівна, та на відкритому виховному заході, присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка «Ми Шевченка славить будем і ніколи не забудем», який підготували вчителі початкових класів Гончар Алла Володимирівна та Білан Надія Миколаївна.

Учасники семінару спільно з методистом РМК з питань початкового навчання Бугаєнко В.Г. опрацювали інструктивно-методичні матеріали щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, використавши при цьому матеріали наради методистів РМК, проведеної у лютому 2014 року при ПОІППО ім..М.В.Остроградського.

В ході круглого столу відбувся обмін досвідом між учителями району по впровадженню курсу «Сходинки до інформатики» у 2-му класі.

1   2   3   4

Додаткова інформація

  • Інформує: Зіньківський районний методичний кабінет Полтавської області
  • Автор (-и): В.Г.Бугаєнко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.