Система Orphus

Відбувся огляд-конкурс шкільних театральних колективів загальноосвітніх навчальних закладів Шишацького району

Відповідно до Положення про проведення І (районного) етапу огляду– конкурсу театральних колективів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом відділу освіти від 28.12.2011 р. №401 та зареєстрованого в Шишацькому районному управлінні юстиції 04.01.2012 р. №1/219, з метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді, 11 березня 2014 року в Шишацькому районі пройшов огляд-конкурс шкільних театральних колективів.

 

В огляді-конкурсі взяли участь учнівські колективи з 7 шкіл району: Великоперевізької ЗОШ І-ІІ ст., Великобузівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.В. Гоголя, Жоржівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пришибської ЗОШ І-ІІІ ст., Сагайдацької ЗОШ І-ІІІ ст., Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського.

Театральні колективи представили цікаві за змістом та яскраві за виконанням уривки з вистав: М.В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки»; Т.Г. Шевченка «Катерина»; М Савченка «День рік годує»; Г. Квітки-Основ’яненка «Бій - баба»; Лесі Українки «Лісова пісня»; Є. Кравченка «Ні пуху, ні пера»; за мотивами творів С. Маршака «Стрітенська казка, або як Лютий Весну не пускав».

Більшість колективів-учасників виступили на належному художньому рівні та продемонстрували зростання виконавчої акторської майстерності.

Завдяки вмінню юних митців перевтілюватись, присутні співпереживали з героями вистав, сміялися і ледь стримували сльози. Було очевидно, що діти, за допомогою своїх керівників, серйозно підготувались до огляду-конкурсу. Виразні і яскраві номери не змогли нікого залишити байдужими. Чудові виступи дітей вкотре показали, що у наших навчальних закладах багато талантів.

А переможцем районного етапу огляду-конкурсу став театральний колектив «Енеїда» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. під керівництвом заступника директора з виховної роботи Степаненко Марини Миколаївни. Цей колектив приємно вразив і журі зонального етапу конкурсу театральних колективів у Миргороді 12 березня 2014 р.

1   2   3   4    5

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): А.Б.Хомлюк, О.М.Чернобель

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.