Система Orphus

Відбувся І (районний) етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

14 березня на базі Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

 

  Програмою конкурсу передбачалося проведення таких заходів: конкурсу плакатів і фотографій, та літературно-музично-спортивних композицій.

У конкурсі взяли участь агітбригади семи навчальних закладів району. Тематика виступів була спрямована на пропаганду серед молоді переваг здорового способу життя, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Вміння молоді переконливо доводити, що здоров’я людини є найвищою цінністю, оцінювало журі, у складі якого були представники відділу освіти Оржицької РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Оржицької РДА.

 Композиції, представлені командами були різноплановими, динамічними та яскравими. Колективи використовували у своїх програмах хореографічні мініатюри, спортивно-акробатичні номери, вокальні твори.

 Переможцем у даній номінації стала команда «Крок» Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я.Франка та Оржицького БДЮТ, яка, за рішенням журі, може яскраво і творчо представити Оржиччину на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», що пройде у квітні.

Друге місце посіла команда «Оптиміст» Райозерської ЗОШ І-ІІІ ст., третє отримала команда «Жива енергія» Староіржавецької ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації «Плакати» було представлено 27 робіт із 9 загальноосвітніх навчальних закладів, подані на конкурс роботи підтвердили думку, що сучасній молоді не байдужа тема здоров’я. Мовою плакатної публіцистики учні змогли відтворити та наочно показати шкідливість алкоголізму, тютюнопаління, небезпеку СНІДу, а поза тим – переваги здорового способу життя..

Переможцем стала команда «Крок» Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я.Франка та Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІ місце отримали команди «Жива енергія» Староіржавецької ЗОШ І-ІІІ ст. та «Юність» Куйбишевської ЗОШ І-ІІІ ст.

Цікаві роботи були представлені в номінації «Художня фотографія», де учасники в особливий спосіб зафіксували свій погляд на проблеми сучасного суспільства. 

Перемогла у цій номінації команда «Сенс» Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Лазірківського БДЮТ.

Учасники фестивалю в повній мірі довели, що молоде покоління Оржиччини може бути активною ланкою в формуванні навичок здорового способу життя та бути прикладом наслідування для своїх ровесників.

IMG 5290   IMG 5304   IMG 5312   IMG 5316   IMG 5329   IMG 5331   IMG 5333

Додаткова інформація

  • Інформує: Оржицький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): О.М.Воробйова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.