Система Orphus

Творча майстерня вчителя словесності

13 березня 2014 року  на базі Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої проведено районний методичний захід «Творча майстерня вчителя словесності» для вчителів української мови та літератури.

 

Директор гімназії Бідна Галина Григорівна тепло вітала учасників заходу в стінах навчального закладу та презентувала його роботу, запросила гостей у музейні кімнати, де учні-екскурсоводи провели екскурсії та розповіли про цікаві заходи, які проходять у них. 

Урок української мовиу 6 класі по темі «Узагальнення теми «Прикметник» провела Діброва Лідія Іванівна, вчитель української мови та літературиСтасівської гімназії ім.М.Башкирцевої, вища кваліфікаційна категорія, «старший учитель».    Усний журнал до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка «Вшановуємо пам’ять Т.Г.Шевченка» презентували провідний бібліотекар гімназії Неводнича Наталія Василівната вчитель початкових класів Олефір Наталія Григорівна, вища кваліфікаційна категорія, «старший учитель», зі своїми вихованцями.

Цікаве тренінгові заняття «Психологічні аспекти спілкування в системі «учитель – учень» з педагогами  провів Одинець Ігор Миколайович, практичний психолог Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої, І кваліфікаційна категорія.

З сучасними  підходами до розвитку творчих здібностей обдарованої учнівської молоді в системі Малої академії наук ознайомила методист районного методичного кабінету Сердюк Лариса Іванівна. Учениця 10 класу Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої Ткачук Ярослава, яка є Президентським стипендіатом за перемогу в ІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка,   розповіла про алгоритм підготовки до написання творчих робіт. Досвід роботи з обдарованими і талановитими учнями та портфоліо вчителя української мови та літератури презентувала Діброва Лідія Іванівна.

 Електронні презентації досвіду роботи показали вчителі української мови та літератури: Климишенко Валентина Іванівна,спеціаліствищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист» (Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя) по педагогічній проблемі «Методика укрупненого структурування на уроках української мови»;  Лукаш Таміла Іванівна, спеціаліст І кваліфікаційної категорії (Андріївська ЗОШ І-ІІ ст.), по проблемі «Розвиток творчих здібностей особистості».

Учителі української мови та літератури прийняли методичні рекомендації щодо поліпшення роботи з талановитими та обдарованими школярами на основі використання інноваційних технологій.   

1   2

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): М.П.Курило

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.