Система Orphus

Проведено позачергове розширене засідання науково-методичної ради Гадяцького науково-методичного центру

12 березня 2014 року у актовій залі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради Полтавської області відбулося позачергове розширене засідання науково-методичної ради Гадяцького науково-методичного центру, на якому розглядалося питання: «Про хід вивчення педагогічної діяльності педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань».


На зібранні були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької райдержадміністрації Лідовий І.Г. та голова райкому профспілки працівників освіти та науки Недвига Г.А., члени науково-методичної ради Гадяцького науково-методичного центру, директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, педагогічні працівники, які атестуються на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань. Головувала на засіданні науково-методичної ради Сидоренко Т.О. – директор Гадяцького науково-методичного центру.
  
Заслухавши та обговоривши інформацію директора Гадяцького науково-методичного центру Сидоренко Т.О., методиста Хомякової С.Г., педагогічних працівників навчальних закладів Гадяцького району, які атестуються у 2014 році на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань, науково-методична рада Гадяцького науково-методичного центру вирішила схвалити досвід роботи діяльності педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння (відповідність раніше присвоєним)  кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань у 2014 році.
     
Керівникам, педагогічним працівникам закладів освіти  рекомендовано:
- матеріали досвіду розмістити на сайтах закладів освіти для вивчення та використання у практичній роботі працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району.
- здійснювати комплексне оцінювання діяльності педагогічних працівників із застосуванням параметрів і критеріїв оцінювання результативності професійної діяльності педпрацівників за весь міжатестаційний період, активізації залучення педпрацівників до самоатестації та продовження діяльності експертних груп.
- вивчати та розповсюджувати досвід педагогічної діяльності педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань на цілісній методологічній основі, що забезпечує можливість перенесення конкретного досвіду в педагогічну практику, установлення раціональної області його розповсюдження з оцінкою наслідків його впровадження.
- планомірно проводити широке коло заходів щодо виявлення, вивчення та узагальнення, поширення та впровадження досвіду педагогічної діяльності педагогічних працівників, у яких в певному порядку за умови забезпечення чіткої координації беруть участь усі структури, яким делеговані функції науково-методичної роботи: шкільне методичне об’єднання, районне методичне об’єднання, Гадяцький науково-методичний центр, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

IMGP2324   IMGP2332   IMGP2333   IMGP2334   IMGP2337   IMGP2343

Додаткова інформація

  • Інформує: Гадяцький науково-методичний центр
  • Автор (-и): С.М.Майборода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.