Система Orphus

Відбулося засідання школи молодого спеціаліста психологічної служби «Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»

12 березня 2014 року на базі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка відбулося засідання школи молодих спеціалістів психологічної служби району за темою «Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами».

 

На семінар було запрошено начальника служби у справах дітей Оржицької РДА Лахно Н. М. з питання «Профілактика соціального сиріцтва в Оржицькому районі», яка надала інформацію про сім’ї з дітьми, які на сьогодні є найбільш соціально вразливими.

Учасники семінару накреслили план спільних дій співпраці для покращення умов життя дітей вказаних категорій. А саме:

- удосконалення механізму взаємодії місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей, соціального супроводу сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- формування толерантного ставлення суспільства до дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання різним формам дискримінації таких дітей і сімей;

- впровадження нових соціальних технологій, спрямованих на раннє виявлення сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, виховання відповідального батьківства, запобігання випадкам відібрання дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав;

- підвищення якості соціальних послуг, що надаються суб'єктами соціальної роботи дітям та сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та багато інших.

Засідання провела методист районного методичного кабінету Черненко О.О.

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О.Черненко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.