Система Orphus

Відбувся районний семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів з теми: «Впровадження здоров’язберігаючих технологій в практику роботи ДНЗ»

4 березня 2014 року у Засульському дошкільному навчальному закладі «Колосок» відбувся районний семінар завідувачів ДНЗ з теми: «Впровадження здоров’язберігаючих технологій у практику роботи дошкільних навчальних закладів». Його метою було: удосконалення професійної підготовки керівників з питань фізичного виховання дітей дошкільного віку, поширення педагогічного досвіду щодо використання різноманітних ефективних, інноваційних здоров’язберігаючих технологій та розширення знань про їх застосування.


   
    
Семінар відкрила методист ЛРНМЦ Л.С. Гайдай, яка ознайомила з планом роботи та звернула увагу на проблему збереження здоров’я дітей, що набула особливої актуальності сьогодні, оскільки помітнішою стає тенденція погіршення стану здоров'я дошкільнят.
Питання інноваційного оновлення фізичного виховання, впровадження здоров’язберігаючих технологій у роботу дошкільного навчального закладу презентувала завідувач Засульським ДНЗ Л.Г. Погребняк. Під час свого виступу наголосила: «Щоб досягти бажаного результату, потрібні глибокі знання і реальні дії, щоденна клопітка робота в цьому напрямку педагогів, батьків і самих дітей. Застосування в роботі здоров’язберігаючих  педагогічних технологій підвищує результативність навчально-виховного процесу, є своєрідною запорукою створення середовища, в якому дитині приємно і безпечно знаходитися, що стимулює її розвиток, забезпечує комфортні умови для формування здоров’я».
Вихователь-методист Засульського ДНЗ Н.В. Кілочик познайомила з досвідом роботи колективу дошкільного навчального закладу «Колосок» по впровадженню інноваційних здоров’язберігаючих технологій.
 
Під час практичної частини була представлена ігрова гімнастика «Комплекс корегувальних вправ «Квіточка-здоров’я», яку показали вихованці І молодшої групи «Сонечко» з вихователем Т.І. Кочнєвою.
   
Вихователь Н.Я. Немич з дітьми ІІ молодшої групи «Дзвіночок», провела  комплекс вправ за системою Пілатес «Ведмежата».
Діти середньої групи «Ромашка» з вихователем Н.М. Сіврюк виконали комплекс вправ аеробіки з «пухнастиками» на степ-платформах «Дощик».
Вихователь старшої групи «Калинка» Л.М. Деркач провела комплекс вправ на фітболах «Гномики».
     
Велике задоволення отримали учасники семінару від проведеного майстер-класу «Рух – це здоров’я».
Семінар завершився засіданням круглого столу, під час якого учасники обмінялися досвідом роботи із даної проблеми. Учасники отримали рекомендації щодо використання в роботі дошкільних навчальних закладів здоров’язберігаючих технологій.
Твердоступ М.Ю, директор Лубенського районного науково-методичного центру,  наголосила, що основи здоров’я закладаються в період раннього та дошкільного дитинства, тож збереження та зміцнення здоров’я кожного малюка є одним із пріоритетних завдань суспільства, сім’ї та дошкільного закладу.

image003   image005   image007   image009   image011   image013   image015   image017   image019    image021

Додаткова інформація

  • Інформує: Лубенський районний науково-методичний центр
  • Автор (-и): Л.С.Гайдай

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.